« G »

Güliz Ayla – Benim Adım Yalnızlık Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Benim Adım Yalnızlık isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Benim Adım Yalnızlık Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Uyar Bana Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Uyar Bana isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Uyar Bana Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Öldür Beni Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Öldür Beni isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Öldür Beni Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Hodri Meydan Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Hodri Meydan isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Hodri Meydan Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Yetmedi Mi Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Yetmedi Mi isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Yetmedi Mi Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Gelsin Öpsün Kalbimi Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Gelsin Öpsün Kalbimi isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Gelsin Öpsün Kalbimi Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Diğer Yarım Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Diğer Yarım isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Diğer Yarım Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Güliz Ayla – Bilirkişi Sözleri

Güliz Ayla‘nın merakla beklenen Parla albümündeki Bilirkişi isimli şarkısının sözleri sizlerle birlikte olacak.. Güliz Ayla Bilirkişi Şarkı Sözleri Şarkı paylaşıldığı anda sözleri de sizlerle birlikte olacaktır..

Sıla – Getir Geri Sözleri

Son dönemlerin önemli isimlerinden, her kesim tarafından beğenerek dinlenen Sıla yeni single çalışması Getir Geri ile müzikseverlerle buluştu. Bizde bu güzel şarkının sözlerini siz değerli okuyucularımızla paylaşır, sanatçıya başarılar dileriz.. Sıla Getir Geri Şarkı Sözleri Haberin var mı? Duvarın soğupundan Hayatının sırlarından Acıyan ağrımdan Taş bağlama yazıma Aklımı alma mazi Daha da dağlama Geçmemiş gibi […]

Sancak – Gitme Kal Diyemedim Sözleri

Kendine özgü tarzıyla müzikseverler tarafından beğenerek dinlenen Sancak, söz ve müziği Zafer Pekere ait olan Gitme Kal Diyemedim isimli parçayı seslendirerek müzikseverlerle buluştu.Bizde bu güzel şarkının sözlerini siz değerli okuyucularımızla paylaşır, sanatçıya başarılar dileriz.. Sancak Gitme Kal Diyemedim Şarkı Sözleri Gidiyorsun Bilmediğim uzaklara Bakarken ardından Gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım […]


  Haberler